Elisabeth Logo
Enkele weken geleden hebben onze leerlingen zich van hun beste kant getoond op de nacht van de jeugdvrijwilliger.

Het evenement ging door in Trix in Antwerpen. Daar had onze school een stand waar de dames maar ook heren hun haar konden laten perfectioneren door onze leerlingen. Mocht dit niet genoeg zijn konden de dames hun make-up tot in de puntjes laten bijwerken of een volledige make-over krijgen. Dit allemaal onder begeleiding van onze leerkrachten. Het was een leerrijke ervaring voor onze leerlingen. Het thema van de avond was de jaren 80 en 90. En als je deze decennia hoort dan rinkelt er al een belletje. De krultang heeft nooit stilgelegen om te kunnen rusten en bussen haarlak werden rijkelijk leeg gespoten. 

Moe maar voldaan keerden de leerlingen en leerkrachten met een ervaring rijker terug naar huis.